Kilka słów o mnie

Nazywam się Tomasz Nasiółkowski. Urodziłem się i do dziś mieszkam na Dolnym Śląsku, obecnie w Jeleniej Górze u podnóża Karkonoszy. Stopień magistra geografii uzyskałem w 2006 roku na Uniwersytecie Wrocławskim. Od 2009 roku pracuję jako meteorolog w Wysokogórskim Obserwatorium Meteorologicznym na Śnieżce. Od wielu lat moje życie związane jest z górami i turystyką, co stało się bezpośrednią przyczyną do realizacji niniejszego projektu.

Profil mojej działalności obejmuje kilka dziedzin, których wspólnym mianownikiem są góry i podróże. Jestem licencjonowanym przewodnikiem górskim na obszarze Sudetów, gdzie prowadzę wycieczki piesze oraz autokarowe. Posiadam także uprawnienia pilota wycieczek krajowych i zagranicznych oraz przewodnika po Pradze czeskiej. Oprócz oprowadzania grup po Dolnym Śląsku, Czechach i Saksonii podejmuję się wypraw o charakterze trampingowym i trekkingowym do krajów azjatyckich i afrykańskich.

Prowadzę również prelekcje i wykłady multimedialne, w których przedstawiam opowieści i slajdy ze swoich podróży.

Oferta kierowana jest do szerokiego grona odbiorców. Współpracuję z biurami podróży, szkołami, uczelniami wyższymi, instytucjami kulturalnymi i społecznymi (muzea, galerie, ośrodki kultury itp.), a także zainteresowanymi firmami oraz osobami prywatnymi.

 

Serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług.

 

Tomasz Nasiółkowski

Usługi przewodnickie